Szukasz nowej drogi w życiu? Spróbuj swojej szansy, jako agent ubezpieczeniowy

Materiał promocyjny LINK4
Lubisz mieć nad wszystkim kontrolę? Potrafisz dobrać najkorzystniejszą ofertę, przypomnieć o aktualnej promocji? Być może praca agenta ubezpieczeniowego jest dla Ciebie. Zobacz, z jakimi zadaniami mierzą się na co dzień.

Polisy ubezpieczeniowe dla każdego

Dzięki nim skomplikowany świat polis staje się prosty i zrozumiały dla każdego. Nie wszyscy lubią studiować regulaminy, przeglądać oferty i analizować szczegółowe opisy zawarte w obszernych Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Wielu klientów oczekuje, aby to ktoś dobrze zorientowany w ofercie ubezpieczeniowej im wszystko dokładnie wytłumaczył i polecił najlepszy produkt. Doskonale rozumie to firma LINK4, która w 20. urodziny postanowiła docenić, a także podkreślić ich rolę.

Ta współpraca ma ogromne znaczenie, bo to właśnie Agenci są bardzo często tymi, którzy decydują o sukcesie współpracy między klientem, a ubezpieczycielem.

Choć firma jest pionierem sprzedaży ubezpieczeń w modelu direct, czyli przez telefon i internet, polega równie mocno na współpracy z siecią multiagencji.

Dlaczego rola agenta ubezpieczeniowgo jest tak ważna?

Wielu klientów ceni sobie osobisty kontakt z Agentem ubezpieczeniowym, który występuje nie tylko w roli pośrednika i sprzedawcy, ale również - co dla klientów najważniejsze - doradcy. Taki profesjonalista potrafi zawsze rzeczowo i wyczerpująco przedstawić różne warianty oraz zalety poszczególnych produktów. Zaproponuje najbardziej korzystną ofertę i poinformuje o aktualnej promocji czy przypomni o kończącym się okresie obowiązywania polisy. Co najważniejsze, agencje działają niemal w każdym zakątku Polski i łatwo do nich trafić.

Od kilku lat poziom sprzedaży agencyjnej w LINK4 to nieco ponad połowa wszystkich polis w portfelu firmy. Agenci oferujący produkty LINK4 mogą liczyć na duże wsparcie ze strony ubezpieczyciela, który od 13 lat ma specjalny zespół odpowiedzialny za kontakty z Agentami i pomoc. Dzięki temu LINK4 proponuje swoim partnerom najwyższy na rynku poziom obsługi, który jest oparty na opiece przedstawicieli terenowych, ale również odbywa się zdalnie. Bardzo przydatna jest tu zaawansowana analityka, która pomaga w przygotowywaniu i realizacji planów sprzedaży.

LINK4 dba o relacje z Agentami

Zespół Sprzedaży Agencyjnej w LINK4 to prężnie działający zespół ponad 40 osób, które dbają o relacje z Agentami, wspierają ich produktowo i technologicznie. Są oni dobrym, aktywnym partnerem Agentów, pomagającym w osiąganiu wspólnie wypracowanych celów. W ten sposób od lat LINK4 buduje przewagę konkurencyjną i sukcesywnie powiększa liczbę klientów.

- LINK4 i Agenci to wyjątkowo zgrany duet! Zawsze stawiamy na otwartość, zaufanie i dobrą współpracę. O tym, jak ona wygląda od kuchni, dowiecie się z przygotowanego przez nasz zespół filmu. Jesteśmy dumni, że razem z Agentami tworzymy zgraną społeczność ubezpieczeniową na rynku. Dziękujemy, że jesteście z nami! - mówi Paweł Rabiński, dyrektor Pionu Sprzedaży Agencyjnej LINK4.

Advertisement

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo

Materiał oryginalny: Szukasz nowej drogi w życiu? Spróbuj swojej szansy, jako agent ubezpieczeniowy - Portal i.pl

Wróć na tuszyn.naszemiasto.pl Nasze Miasto